Pleksi Küpeşte

Pleksi Küpeşte, Pleksi Korkuluk, Pleksi Merdiven Korkuluğu, Kristal, Akrilik, Saydam, Plastik olan resmi web sitesidir.

Pleksi Küpeşte ; renkli ya da renksiz pek çok çeşidi bulunabilen plastik camlara verilen isimdir. Bu camlar, standart bir cama göre plastikten üretildikleri için daha dayanıklı olma açısından ön plana çıkarmaktadırlar. Pleksi küpeşte ise evlere, iş yerlerine ya da merdiven ihtiyacı duyulan herhangi bir mekana uygulanabilir. Pleski küpeşteden merdiven korkulukları ya da başlıkları rahatça yapılabilir. Pleksi, içerdiği maddeler nedeniyle oldukça kolay işlenebilen, kesilebilen ve üzerinden dekoratif oynamalar yapılabilen bir malzeme türüdür. 90 dereceyle 110 derece arasında ısıtılarak şekil verilen pleksi küpeşteler kalıplandıktan sonra tam olarak istenilen şekle ve ebata getirilmektedir.

Neden Pleksi Küpeşte?

Özellikle çocuk ya da evcil hayvan beslenen evlerde sık sık istenmeyen kazalar meydana gelebilmektedir. Eğer evinizde bir de merdiven varsa burası çocukların en çok sevdiği oyun alanlarının başında geldiğinden herhangi bir kazaya davetiye çıkarmak işten bile olmayacaktır. Bu sebeple pleksi küpeşte özellikle bu tarz evlerde yoğunlukla tercih edilmektedir. Cama göre kat ve kat daha sağlam olan bu malzemeden üretilmiş küpeşte, kazaların yaşanma oranını da büyük bir oranda düşürecektir. Oldukça dayanıklı olan pleksi küpeşteler, pleksi korkuluk, pleksi merdiven korkuluğu, kristal küpeşte kolay kolay zarar görmeyecektir.

Dekoratif özellikleriyle de insanların gönlünde taht kuran pleksi küpeşteler, dışarıdan bakıldığında bulundukları ortama oldukça lüks ve sıra dışı bir hava katmaktadır. Bilhassa kadınların ev dekorasyonunda kullanmaktan özellikle keyif aldıkları ürünlerin başında pleksi küpeşteler gelmektedir.

Pleksi Küpeşte Fiyatları, Pleksi Korkuluk, Pleksi Merdiven Korkuluğu, Dikme, Ayak, Malzeme Satışı ve Modelleri, Fiyatları

Pleksi küpeşte fiyatlarında belli bir sınır olmamaklar beraber, pleksi plastikten üretilen bir madde olduğundan fiyatı diğer küpeşte çeşitlilerine göre daha uygun olmaktadır. Ancak tek belirleyici etken elbette bu değildir. Pleksi küpeşte koyacağınız ortam (ev ya da iş yeri), merdivenin uzunluğu, işçilik vb. gibi faktörler de pleksi küpeşte fiyatlarını oldukça etkileyebilmektedir.